04.10.2015 První rok na scéně - pozvání

Vážení milovníci dobré kávy, milí zákazníci,

je to neuvěřitelné, jak rychle ten čas běží .... Příští týden uplyne rok (8.října) od zprovoznění a otevření naší PRAŽÍRNY KAFETRIO s kafebarem ve Stonavě a od spuštění našeho internetového obchodu zaměřeného na kvalitní výběrové jednodruhové arabiky. Věříme, že se Vám náš koncept malé rodinné pražírny líbí a že se nám za ten uplynulý rok podařilo nabídnout Vám kvalitní čerstvě praženou kávu, s kterou jste si užili spoustu pohody a přehršel nových příjemných smyslových zážitků.

Doufáme, že i v příštím roce se nám podaří nastavenou laťku posunout zase o něco výš. Náš cíl zůstává stále stejný. Umožnit Vám kávonautům rozšiřovat si své kávové obzory. Věřte, že jsme společně s Vámi zatím jen na počátku dlouhé cesty a zatím jsme pouze zlehounka pootevřeli dveře a nahlédli do tak úžasného, inspirujícího a fascinujícího světa jakým bezesporu svět kávy je.

Jako každé významné výročí či milník si zaslouží alespoň malé zastavení a oslavu. I my tak rádi činíme a na příští sobotu (10.října 2015) jsme pro Vás připravili několik překvapení. Tady je výčet toho na co se můžete těšit:

  • Malý dárek pro prvních 10 příchozích;
  • Ukázku přípravy kávy v překapávači firmy Hario na přípravu ledové kávy (cold brew coffee) s možností ochutnávky;
  • Ukázku přípravy kávy v MOKA konvičce spojená s ochutnávkou. Zahájení ukázky v cca 15:00 hodin;
  • Ukázku přípravy kávy v AEROPRESSU s ochutnávkou. Začátek v cca 17:00 hodin;

Mimo výše uvedené bude možno ochutnat espresso z jedné z nejlepších, ale také i nejdražších káv světa – JAMAJKA BLUE MOUNTAIN a to za přijatelnou cenu. Pro ty co uspěli v kuponové privatizaci, vyhráli ve Sportce, nebo patří k nadšeným a všehoschopným milcům kávy, si mohou toto kafe objednat. Ceník je uveden pod čarou. Objednávky přijímáme na náš e-mail a to do středy 24:00 hodin.

Děkujeme Vám za stávající přízeň a těšíme se na Vás.

Vaše PRAŽÍRNA KAFETRIO

 


 

CENÍK:

Vstup, ukázky a ochutnávky ……… zdarma

Jamajka Blue Mountain:

  • 40g za 239,- Kč; 100g za 555,- Kč; 150g za 824,-Kč; 200g 1088,- Kč; 250g za 1360,- Kč.
  • Espresso za 65,- Kč, Doppio (dvoják) za 115,- Kč.